TEPOVANIE

Tepovanie


Pracujeme s profesionálnymi tepovačmi od firiem Kärcher a Wap, ktoré svojou výkonnosťou zabezpečia hĺbkové vyčistenie rôznych textilných materiálov. Pri čistení používame extrakčný rozprašovací prášok od firmy „Kärcher“, s výbornou čistiacou silou na všetky textilné podlahové krytiny a čalúnený nábytok. Tepovanie zanecháva sviežu vôňu citrusu. Prášok je zdravotne ekologicky nezávadný, zaistí kvalitné odstránenie nielen nečistôt, ale aj alergénov a roztočov.

Parné čistenie


Všade tam, kde je nepretržitá prevádzka a vyžadujete ekologické a antibaktriálne čistenie do hĺbky vlákna s minimálnou dobou schnutia, odporúčame parné čistenie, suché tepovanie, alebo systém iCapsol.

Škvrny


Pri silne znečistených kobercoch a lokálnych nečistotách, aplikujeme prípravky podľa druhu a povahy textílií tak, aby sa dosiahlo maximum čistiaceho účinku s dôrazom na zachovanie farieb.

Polymérová impregnácia


Vo výrobe sa textilné materiály impregnujú voskom, lanolínom a teflónom čo napomáha odolnosti pred znečistením a uľahčuje čisteniu. Časom a používaním sa ochranný účinok stráca, čo má za následok rýchlejšie a hĺbkové znečistenie. Polymérový prípravk nahrádzajú pôvodnú impregnáciu čim predlžujú životnosť textilného materiálu.
Polymérový impregnát určený na profesionálnu a trvalú ochranu. Prostriedok reaguje s povrchom a vytvára okolo vlákien neviditeľnú vrstvu s hrúbkou niekoľkých nanometrov, ktorá chráni materiál pred kontaktom s vodou, špinou, džúsmi, kávou, červeným vínom a mastnotou atď...

Hĺbkové vysávanie


Hĺbkové vysávanie vykonávame s vysáváčomi Kirby a Vorwerk s patentovanou hlavicou. Pri voľne uložených rotačných kefách , ktoré šetrne prečešú a vyklepú koberec, odstránia nečistotu, hlavne vlasy , chĺpky zo zvieratiek do základu, čím sa znásobuje účinok samotného čistenia.
Pri matracoch za pomoci rotujúco vibračnej hlavice, odsaje prach, roztoče a mikroorganizmy z hĺbky až 30cm, čo pri konvenčných prístrojoch aj napriek vysokej sacej sile nie je možné.
Vysávače sú vybavené filtráciou vhodnou pre alergikov.

Suché tepovanie


Odporúčam po obhliadke len na kobercoch, ktoré sú na suché tepovanie vhodné. Po dôkladnom hĺbkovom vysávaní sa do koberca strojovo zapracuje čistiaci prach, ktorý má minimálnu vlhkosť a nechá sa pôsobiť cca 30min do vyschnutia. Počas tejto doby čistiaci prach absorbuje do seba nečistoty . Následne sa koberec prečeše rotačnou kefou a čistiaci prach sa odsaje. Takto ošetrený koberec je impregnovaný prírodným lanolínom a tým je prinavrátená jeho pôvodná hebkosť a farebná sviežosť na dlhé obdobie s redukujúcim účinkom na alergény.

Zloženie čistiaceho prachu : prírodná buničina s jemnou ekologickou chémiou , lanolínom a príjemnou aromatickou vôňou.

Čistenie kožených sedacích súprav


Koža je ušľachtilý materiál a práve preto potrebuje starostlivosť, aby nám mohla dlho slúžiť. Každá koža je iná a preto potrebuje individuálny prístup. Najväčšou výhodou je, že je vhodná pre najcitlivejších z nás, ľudí s alergiami. Koža neumožňuje penetráciu alergénom nachádzajúcim sa v prachu (aj zvieracom), a rovnako nevsakuje cigaretový dym.

Konzervovanie a čistenie kože sa odporúča každých 6-12 mesiacov, podla spracovania vo výrobe a využitia. Taktiež sa odporúča vykonať prvú konzerváciu hneď po kúpe nábytku, pretože to uľahčuje ďalšie čistenie a môže sa takto predísť ťažko odstrániteľnému znečisteniu.

Účinné čistiace pripravky talianskej značky sú špeciálne určené na čistenie a úpravu rôznych povrchov, čím sa výrazne predĺži ich životnosť.

Tepovanie áut


Čistenie a tepovanie sedadiel - komplet interiér - umytie a ošetrenie plastov ,gumenných častí a prístrojovky - umytie okien zvnútra aj zvonku - ošetrenie skla nanotechnológiou. Autá tepujeme len v letných mesiacoch.

Čistenie podláh


Hĺbkové parné čistenie špičkovým strojom, pripadne leštenie tvrdých podláh, dlažba, liate podlahy, podlahy z pvc, ako aj drevené parkety.
Para, čistiaci prostriedok a dve rotujúce kefy, dôkladne vyčistia malú aj veľkú plochu od usadenín a mastných nečistôt kuchyne, chodby, jedálne, atď...